Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Skeçe

1 sezon | 124 episode | 4,818,667 shikime

Skeçet më të mira të Stupcave ndër vite!

Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu.

Alternate Text
Skeçe ndër vite
  • Skeçe ndër vite
  • Për shfaqjen
Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat