Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kërkohet hetim në QKUK

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kërkohet hetim në QKUK

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 12 shikime
 • 12 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një debat është zhvilluar sot në seancën e Kuvendit edhe për listën e gjatë të pritjes së pacientëve, ku u kërkua që të fillojnë hetimet për personat që kanë paguar aparatin për stenda në zemër por që i njëjti nuk ka ardhur tash e dy vite.

Kategoritë0 komente