Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Anëtari i Vetëvendosjes arrestohet në Belgjikë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Anëtari i Vetëvendosjes arrestohet në Belgjikë

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 112 shikime
 • 112 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Politikani i arrestuar në Francë për trafikim me drogë - Zyrtar i Vetëvendosjes Lexo më shumë: http://bit.ly/2wXbyKY ---- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065 Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW http://www.insajderi.com/

Kategoritë0 komente