Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Hajnat e Kosovës

1 shfaqje | 1 video | 4,607 shikime

Film Komedi.
Disa të rinj dikur kan pasur ëndrra, por tash janë bërë hajna amatera.
Ata dështojnë. Për t'u bërë hajna profesionistë ata kyçen në politikë.

Alternate Text

Përmbajtja

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat